Savo sprendimais
mes kuriame vertę
savo klientams!

Šiuolaikiški web sprendimai yra mūsų kasdieninė veikla, kurią vykdome su pasimėgavimu.

Kartu mes galime
daugiau

Mes suprantame, kad kiekvienas verslas yra unikalus, ir visuomet pritaikome žinias tam, kad sprendimai atitiktų Jūsų poreikius. Mūsų įmonė specializuojasi interneto svetainių, el. parduotuvių ir kitų web projektų kūrime. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, mažas verslas ar didelė įmonė, turime patirties sukurti skaitmeninį sprendimą, kuris jus išskirs iš konkurentų.

Mūsų tikslas yra kurti inovatyvius, modernius ir šiuolaikiškus internetinius projektus. Turime patirties kuriant interneto svetaines, el. komercijos sprendimus, nestandartinius projektus, bei pritaikant egzistuojančias interneto svetaines mobiliesiems įrenginiams. 

Mes tikime, kad tik glaudžiai bendradarbiaujant su savo klientais galime pasiekti abiejoms pusėms naudingus ir efektyvius rezultatus. Todėl kurdami kiekvieną projektą stengiamės turėti kuo didesnį Jūsų ir mūsų įsitraukimą į kūrimo procesą.

Visuomet esame lojalūs ir lankstūs savo klientams, kadangi žinome, kad be šių savybių galima greitai atsilikti šiandieniniame verslo greitkelyje.

Uždaryti

Sveiki!

Įgyvendinkime projektą kartu.

MB "Donsta"
Įm. kodas 303100172
Reg. Adresas J. Žemgulio g. 46,
Panevėžys